Kleebised

Reklaamkleebised

Reklaamkleebiseid on võimalik valmistada erinevate tehnoloogiate ja materjalidega. Meilt saate tellida sellise kujunduse, värvi ja kujuga kleebise, nagu soovite ja seda kas sise- või välistingimustesse.

Autokleebised

Autokleebiste valmistamisel ei ole erilisi piire. Auto võib katta kilega 100% ehk värvi muuta. Enamasti põhjusel, et tegemist on operatiivsõidukiga või on vaja sõiduk saada ettevõtte värvidesse. Sõidukitele paigaldatakse nii prinditud kui ka kleepkilest väljalõigatud reklaami. Vastavalt kliendi soovile. Autode puhul kasutame ülekatmiseks 3M 180 seeria kilesid ja väljalõigatud kleebistena kasutame 3M50 või Avery 700 seeria kilesid. Värvi saab klient valida kohapeal värvikaartidelt.

Kristallkleebised

Kristallkleebist tuntakse ka kui mullkleebist või polüetüleenkleebist.Kristallkleebised on mahulised läätskleebised. Nad on ilmastikukindlad ja vastupidavad. Kristallkleebiseid saab teha kõikides värvides ja suurustes – vastavalt tellija soovile. Kristallkleebiseid kasutatakse näiteks toodetel, rinnamärkidena ja muude märkidena. Samuti on kristallkleebiste kasutuseks firma toodetel ja sümboolikal näiteks logona.

 Magnetkleebis

Magnetkleebis kujutab endast pehmet magnetkummi, millele on peale kleebitud teie soovitud pilt/logo/tekst. Magnetit saab ära võtta ja jälle tagasi panna. Palju kasutatakse tänapäeval magnetkleebiseid taksodel, bussifirmadel ning osaliselt ka külmikutel.
Samuti sobib magnetkleebis  teatud kampaania teavitamiseks. Nt. soodushinnad vms. info mis võib aegajalt muutuda. Eelduseks siis loomulikult metallpinna olemasolu.

Reflektor

Reflektorkleebised annavad suurepärase tulemuse kui kleebisele langeb valgus. Kõik me teame milline näeb välja liiklusmärk pimedas kui auto tuled sellele suunatud on. Reflektorkleebis on mitu korda kallim kui tavakleebis, sellest lähtuvalt soovitame valida reflektorkleebis sellistesse kohtadesse, kus valgus kindlalt peale paistab.

Hoiatussildid

Reklaamsildid valmistame vastavalt kasutusotstarbele. Kirjutage kuhu silt paigaldatakse, siis oskame soovitada ka sobivaima materjali. Levinuim materjali valik on: PVC 3-10 mm, BIP plaat 3-10mm, Pleksiklaas 3-10 mm

Hoiatussildid, kui on soov millelegi tähelepanu juhtida(tööstuslikud sildid, teisaldusmärgid, eramaa, kuri koer jne).

Interjöör

Interjööri kujundamiseks on palju võimalusi. Üks nendest on kleebiskilede kasutamine. Levinuimad kohad kleebiskilede jaoks on klaaspinnad.Võimalik on katta pinnad lihtsalt kinni, tekitada sinna logod/kujundid, katta pind prinditud kilega, katta pinnad värvilisest kilest lõigatud kujundutega, mustrid jne.